Sužinokite daugiau apie Javerius ir jų priežiūrą

Dažniausiai užduodami klausimai

☉ Kur, iš ko ir kaip gaminami Javer ?

Javer – tai medvilniniai  įvairiaspalviai bateliai, gaminami Ispanijoje, prie medvilninio korpuso karštu būdu priliejant elastinės gumos padą. Klijai gamyboje nenaudojami, todėl padas neatlimpa aktyviai dėvint bei skalbiant.

☉ Kur Javer batai gali būti nešiojami?

Tai puiki avalynė kelionėms ir laisvalaikiui. Javeriai pat tinkami avėti tokiose darbo vietose, kaip kirpyklos, medicinos ir sveikatingumo, maitinimo bei mokymo įstaigos.  Labai patogi avalynė besilaukiančioms moterims, kadangi nevaržo patinusių pėdų. Patogi avėti  moksleiviams mokyklose, vaikams darželyje bei žmonėms su deformuotomis pėdomis.

☉ Kokių dydžių Javer batelių turime?

Prekiaujame nuo 19 iki 46 dydžio Javer bateliais, tačiau konkretūs turimi kiekiai kinta ir priklauso nuo konkrečios spalvos, todėl pasitikrinkite, ar turime reikiamą dydį paspaudę ant patinkančios spalvos batelio Pagrindiniame puslapyje arba Parduotuvėje – tik turimi dydžiai yra įtraukiami į sąrašą, todėl jei reikiamo dydžio nėra sąraše, šiuo metu jo neturime.

☉ Ar batų dydžiai atitinka standartus?

Tikslūs Javer batelių vidpadžių išmatavimai (cm) yra pateikti dydžių sąraše prie kiekvieno dydžio prekės puslapyje, todėl labiausiai rekomenduojame kliautis būtent šiais matmenimis. Vis dėlto, esame pastebėję, kad dažniausiai pasitaiko, jog Javeriai yra vienu dydžiu mažinti nei pirkėjų įprastiniai dydžiai, todėl siūlome rinktis vienu dydžiu didesnius.

☉ Ar Javeriai skalbiami skalbimo mašinoje?

Medvilniniai Javer modeliai yra pritaikyti skalbti skalbimo mašinoje ne didesnėje nei 30 laipsnių temperatūroje, tačiau nėra pritaikyti džiovinti džiovyklėje. Konkrečių modelių priežiūros rekomendacijos yra įtrauktos į kiekvienos prekės aprašymą (po pagrindine nuotrauka).

☉ Ar galimas batų keitimas ir grąžinimas?

Taip, nenešiotus batelius galite pasikeisti arba grąžinti per dvi savaites nuo pirkimo. Jei grąžinama siunčiant paštu, pirkėjui tereikia susimokėti už siuntimo mums atgal paslaugas (kaina 2-3 eurai priklausomai nuo regiono).

Iškilus klausimams, kreipkitės tiesiogiai į mus tel: +372 56 632005, rašykite asmeninę žinutę Javer Facebook ar e-mailu: info@javer.lt. Mūsų tikslas laimingi pirkėjai, todėl esame visuomet pasiruošę rasti sprendimą.

☉ Kur mus galima rasti?

Aktyviai siunčiame visoje Lietuvoje per 2-3 d.d.

Taip pat esame dažni įvairių miesto švenčių bei mugių dalyviai, apie dalyvavimą iš anksto paskelbiame Javer Facebook puslapyje.

Melsvi Javer batai
Javer vaikiski batai sportui - raudoni 2