Beveik kaip vaikščioti basomis

Ar gali būti kas patogesnio nei vaikščioti basomis? Greičiausiai, kad ne, bet Javer medvilniai batai neabejotinai galėtų užimti antrąją vietą patogumo reitinge.

Priežasčių net keletas: lengvai įsispiriami, leidžiantys kojoms kvėpuoti Javer batai yra ne tik praktiškas, tačiau ir stilingas pasirinkimas tiems, kurie mėgsta avalynę, derinčią prie bet kokios aprangos.

jJver batai pasteliniai
Javer batai melyni

Į kuriuos įsispirtumėt jūs?

Ne veltui sakoma, kad grožis slypi paprastume – Javeriai būtent ir sužavi savo universalumu. Šie medžiaginiai bateliai tinka visai šeimai, jų visapusiškas modelis tinka tiek mažiesiems (nuo 22 dydžio), tiek suaugusiems vyrams bei moterims (iki 46 dydžio).

Kiekvienas gali atrasti patinkančią spalvą pradedant nuo klasikinių spalvų (juodos, tamsiai mėlynos, baltos ar džinsinės) iki pačių įvairiausių ryškumų ir tonų (raudonos, koralinės ar žydros).

Javeriai tinka įvairiausio amžiaus žmonėms – gali būti derinami tiek prie plėšytų jaunatviškų džinsų, tiek prie neutralios vasariškos suknelės ar klasikinės aprangos.

Javer batai balti
Javer batai juodi zali
Javer batai spalvoti

Javer batai su pakeltu kulnu

Mėgstantiems išskirtinį patogumą siūlome Javer modelį su paaukštintu kulnu. Šis modelis ypač vertinamas tų, kurie praleidžia daug laiko ant kojų.

Javer batai taip pat pamėgti kaip patogi darbo avalynė, kuri leidžia jaustis laisvai ir nesuvaržytai visą dieną. Jei vakare jaučiate kojų nuovargį, išbandykite Javer batelius, galbūt tai pagerins jūsų savijautą.

Javerių priežiūra

Dar viena svarbi Javerių ypatybė yra jų lengva priežiūra – bateliai yra pritaikyti skalbti skalbimo mašinoje, todėl jokia veikla, smėlis ar jūros purslai ne bėda, išskalbus galėsite juos dėvėti vėl ir vėl!

Javer batai vaikiski geltoni
javer batai vaikiski sviesiai melyni
javer batai zalsvi bordo

Mūsų populiariausieji

Klasikiniai Javer modeliai pamėgti daugelio

Atsiliepimai apie Javer'ius